Café Danışmanlığı

hizmetlerimiz_1

Kiva Han Coffee olarak kendi markanızı yaratmanız için size ihtiyacınız olan desteği sunmaya hazırız. İster Anahtar Teslim cafe, ister işleyen bir cafenin daha iyi ve verimli işlemesi için yerinde çalışmalar ve değişiklikler yapıyoruz. Uzman kadromuz ve tecrübemizle ürün tedariğinden konsepte, personel eğitiminden menülerin hazırlanması ve fiyatlandırılmasına kadar her ayrıntıyı sizlerle birlikte hazırlıyor ve hızlı ve uygun maliyetlerle çözümler üretiyoruz.

 • Kurumsal Kimlik

  Öncelikle işletmeniz için bir kurumsal kimlik oluşturulur. Logonuz, renkleriniz ve hedef kitleniz belirlenir. Oluşturulan kurumsal kimliğiniz üzerine bir konsept belirlenir ve konuma ve hedef kitlenize yönelik bir menü oluşturulur. Dilerseniz bizim için çalışan mimarlarımız da kurumsal kimliğinize uygun çalışmalara başlar, 3D olarak son halini gösterecek bir çalışma yapabilir ve onay verildiği taktirde de hemen çalışmalara başlanır.

 • Menü

  Fizibilite çalışması sonrası Café’nizin satacağı ürünler belirlenir ve fiyatlandırılır. Soğuk- ve Sıcak İçecek Grubu, tatlı (pasta / kek / cookies) ve gıda grubu (snack ve/veya gurmet) çalışması yapılır ve Café’nize en uygun menü seçimi yapılır.

 • Ekipman ve Ürün Tedariği

  İşletmenizin boyutuna ve konumuna göre ekipmanlar seçilir (Espresso Makinesi, Buz Makinesi, Bulaşık Makinesi, Logolu porselen grubu, logolu gömlek ve önlükler, logolu şeker/peçete, kahve şurupları, smoothie’ler, frappe tozları, kahve çekirdeği, sıcak çikolata, vb) ve size uygun ürün yelpazesi seçildikten sonra da maliyet/bütçe çalışması yapılır.

 • Personel Temini ve Eğitim

  Café’niz hazır hale gelirken personel temini için iş ilanı verilir ve tüm personeller ile Kiva Han Ekibi ile birlikte işletme sahibi görüşür, uygun personel seçilir ve ivedi eğitime başlanır. 5 günlük bir eğitim sonrası sıcak soğuk içecek grubun hazırlanması ile birlikte gıda ürünlerin de hazırlanması ve müşteri ilişkileri, servis/sipariş eğitimleri verilecektir. Barista Eğitimleri Türkiye’nin önde gelen ve Barista sertifika programına dahil Kiva Han Barista’ları tarafından verilmektedir.

 • PR ve Açılış

  Café’niz açılmadan önce lokal bir reklam çalışması, açılış günü programı hazırlanır ve Café’niz açıldıktan sonra da reklam ve “Point Of Sale” çalışmasına devam edilir, sizinle birlikte Kiva Han Ekibi’nden bir Barista açılışta hazır bulunur ve açılış gününüzün kusursuz geçmesini sağlar, varsa eksiklikleri not alır ve kısa süre içersinde giderir (personel’de eksiklik, ürünlerin hazırlanmasında sorunlar, ekipmanlarda değişiklik vb).

Mobile Catering

hizmetlerimiz_2Kiva Han Mobil Coffee Catering (KHMCC) adını verdiğimiz bu yeni konseptimiz ile dilediğiniz yerde, dilediğiniz süre boyunca espresso kahve servisi yapabilir, ziyaretçileriniz veya müşterilerinize eşsiz bir kahve sunabilirsiniz. Tek gereksinimi elektrik olan KHMCC hizmetimizde kapasite ve hizmet alanı aşağıdaki gibidir:
– Tüm espresso kahve çeşitleri (Cappuccino, Latte, Americano gibi 10’un üzerinde kahve türü) mevcuttur.
– Eğitimli Coffee Barista ile servis yapılır.
– İsteğe ve yoğunluğuna bağlı 50-80 kahve / saat kapasite ile hizmet verilebilir. Dilerseniz promosyon 2 adet KHMCC talep edebilir, kapasiteyi arttırabilirsiniz.
– Dilediğiniz süre boyunca servis verilir (Misafirleriniz gelmeden kurulur, misafirleriniz gittikten sonra toplanır).
– Su, süt, seker kağıt bardak ve kaşık gibi tüm gereksinimler tarafımızdan temin edilir.

Horeca

hizmetlerimiz_3Kiva Han, hotel, restaurant ve cafelerin kahve ihtiyaçlarına göre çözümler üretmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.